Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 
Skarpetki z bambusa od polskiego producenta JJW
Skarpetki bambusowe Bamboo marki DEOMED® to sprawdzony wybór dla wielu osób, którym zależy na zdrowiu i maksymalnym komforcie przez cały dzień. Firma JJW z Konstancina używa do produkcji tych skarpetek delikatną, ale bardzo wytrzymałą przędzę z naturalnej wiskozy bambusowej. Materiał ten został wzbogacony o apreturę Sanitized® o właściwościach antybakteryjnych i antygrzybicznych. Ze względu na zastosowanie tego dodatku to także wyjątkowo komfortowe skarpety antyzapachowe – zapobiegają pojawianiu się nieprzyjemnego zapachu. Dodatkowo bardzo dobrze sprawdzają się jako skarpety antybakteryjne i antygrzybicze, a także wspomagają leczenie infekcji stóp. 
Produkty marki Deomed® są zarejestrowane jako wyrób medyczny, co nie oznacza, że leczą konkretne schorzenia. Mogą być wykorzystywane w profilaktyce różnych schorzeń, mogą zapobiegać ich powstaniu i łagodzić dolegliwości związane z tymi schorzeniami. 
Naturalne skarpetki z włókna bambusowego przeznaczone są dla osób, które zmagają się z zaburzeniami krążenia, obrzękami nóg, cukrzycą, stanami zapalnymi skóry i nawracającymi grzybicami. Ich zdrowotna konstrukcja powstała we współpracy z fizjoterapeutami i lekarzami oraz została przetestowana na pacjentach. Stanowią więc skuteczne wsparcie w terapii wielu schorzeń.
Szukasz skarpetek, które spełnią wszystkie Twoje oczekiwania? Jeżeli zależy Ci na zdrowiu oraz maksymalnym komforcie, skarpetki bambusowe DEOMED® okażą się najlepszym wyborem. Utrzymane w eleganckich i stonowanych odcieniach, sprawdzą się zarówno podczas biznesowych spotkań, jak i aktywności sportowych. Zadbaj o swoje stopy w najlepszy możliwy sposób, a przekonasz się, jak Ci się odwdzięczą!

logo firmy Deomed

Firma: JJW Spółka Jawna

Adres: ul. Plac Zgody 6, 05-520 Konstancin-Jeziorna

Strona www: https://deomed.pl

Tagi: podkolanówki bezuciskowe, skarpety z bambusa, skarpety bezuciskowePodziel się !