Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
Zalety polaru

Polar jako tkanina niezwykle plastyczna, jest znakomitym rozwiązaniem przy projektowaniu oraz konstrukcji odzieży sportowej. Dziś hurtownie dysponują już właściwie każdym kolorem polaru, dzięki czemu można stworzyć bardzo interesujące rozwiązania. Kiedyś nie było aż tak szerokiego spectrum, polar był najczęściej czarny, szary lub biały. Zapotrzebowanie na barwne ubrania sprawiło, że stopniowo zaczęło pojawiać się coraz więcej rodzajów polaru.

Jest to materiał niezwykle delikatny, na skórę działający w sposób podobny do pluszu. Doskonale ociepla, dlatego tak często stosuje się go jako jedną z warstw sportowych kurtek.

Kiedy używamy polaru?

Sportowe kurtki, w których wykorzystywany jest polar tkanina dystrybutor dostarcza do wielu sklepów na terenie całego kraju i zazwyczaj sprzedawane są one w tempie ekspresowym, zwłaszcza w okresie bezpośrednio poprzedzającym jesień, gdy za oknami zaczyna się psuć pogoda, a my odczuwamy natychmiastową potrzebę kupienia jakiegoś wygodnego okrycia wierzchniego o charakterze sportowym, codziennym. Kolorowy polar tkanina dystrybutor może udostępniać także na metry bieżące. W takiej formie materiał ten trafia do przeróżnych pracowni krawieckich i sprowadzany jest na specjalne zamówienia dla wszystkich, którzy samodzielnie lubią tworzyć sobie wymyślną odzież. Polar świetnie chroni przed zimnem i zarazem zachowuje przewiewność.

W polarze nadmiernie się nie pocimy, a nasza skóra w pełni oddycha. Polar jest także odporny na wilgoć i nawet, gdy przemoknie w czasie deszczu - pozostawiony na dłuższą chwilę - szybko wysycha.

Podziel się !

Twoja piękna kuchnia