Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 
Wkładki 3D zapewniają komfort i bezpieczeństwo

Problemy ze stopami bywają nie tylko uciążliwe, ale i bolesne dla ludzi. To właśnie dlatego nasza firma stosuje rozwiązania pozwalające na leczenie podobnych schorzeń w celu ochrony nóg i kolan. Nasze produkty dopasowane są do leczenia poszczególnych problemów związanych z nogami.

Jako specjaliści dobieramy wkładki dopiero po wykonaniu podoskopii, takie badanie jest niezbędne, aby prawidłowo dobrać określone wkładki.

Nasz produkt dopasowany jest do indywidualnego klienta, co pozwala leczyć nabyte, jak i anatomiczne schorzenia stóp. Oferowane przez nas wkładki 3d pełnią funkcję profilaktyczną, dzięki czemu nasze produkty, chronią przed powikłaniami, co jest bardzo ważne podczas leczenia stóp.

Specjalistyczne wkładki 3d poleca podologia Lublin

Nasze wkładki wykonane są między innymi z silikonu, dzięki czemu materiał jest odpowiednio miękki i komfortowy podczas noszenia. Wykonujemy wkładki wykonane w całości ze skóry lub kopolimeru. Taki materiał pozwala na zmniejszenie nacisku na stopę, nawet przy nadmiernym obciążeniu.

Jest to niezwykle praktyczne podczas wykonywania prac fizycznych. Dbamy o to, aby nasi klienci byli w pełni zadowoleni z naszych wkładek. Przy kontakcie z naszą firmą staramy się nie tylko dobrać właściwe wkładki, ale i spersonalizować poszczególne zamówienie. Zatrudniamy doświadczoną załogę, która na co dzień zajmuje się rozwiązywaniem tak skomplikowanym problemem, jak schorzenia stóp.

Oferujemy również gotowe produkty, które możemy zastosować bezpośrednio po zakupie. Nasza firma ceni sobie właściwe podejście do tematu, zdrowie to dla nas priorytet, dlatego wiemy jakie wkładki są dla państwa właściwe. Nasze produkty można wykorzystywać bez problemu przez cały rok, co jest bardzo istotne dla indywidualnego klienta.


Podolog Lublin

Firma: Ortopodologiczne centrum terapii stóp Joanna Jarmuł

Adres: ul.Matki Teresy z Kalkuty 18a, 20-538 Lublin

Strona www: https://podologialublin.pl

Tagi: podologia lublin, klamra korygująca wrastający paznokieć, wkładki 3D


Podziel się !