Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Na polskim rynku działamy nieprzerwanie od 1999 roku, specjalizując się w dostawie najwyższej jakości materiałów elektrotechnicznych. Początkowo nasza oferta ograniczała się do kabli oraz przewodów. Wsłuchując się jednak w potrzeby klientów, postanowiliśmy szybko ją poszerzyć. Dzięki temu dzisiaj w naszej ofercie znaleźć można wiele produktów dedykowanych różnym branżom przemysłu elektrotechnicznego, w tym rozdzielnice podtynkowe, które nie tylko są ergonomiczne, ale też i niezwykle łatwe w montażu.

Rozpoczynając sprzedaż naszych produktów w 1999 roku, stworzyliśmy w Poznaniu sklep stacjonarny. Widząc jego sukcesy, a także dożąć do ciągłego rozwoju, z czasem przenieśliśmy się do Bytkowa, otwierając jednocześnie drugi punkt - w Szamotułach. Ale na tym nasz rozwój się nie skoczył. Dostrzegając potencjał drzemiący w Internecie postanowiliśmy w międzyczasie wskoczyć w jego świat, otwierając sklep internetowy. I szybko okazało się, że jest on strzałem w dziesiątkę. Dzięki niemu jesteśmy wstanie szybko zrealizować zamówienie każdego klienta, także tego z drugiego krańca Polski.

Jako dystrybutorzy materiałów elektrotechnicznych, dokładamy wszelkich starań, aby każdy produkt spełniał wymagania naszych klientów. Dlatego też na co dzień współpracujemy wyłącznie z najlepszymi producentami. Zamawiając od nich poszczególne sprzęty, na bieżąco też kontrolujemy nasze stany magazynowe. W ten sposób na zamówiony u nas towar nie trzeba długo czekać. A jeśli ktoś chciałby odebrać go osobiście - też nie ma problemu.


logo Eltech

Firma: Eltech-Poz Sp. z o.o.

Adres: ul. Sportowa 87, 64-500 Szamotuły

Strona www: eltech-poznan. pl

Tagi: gniazda i wyłączniki, dzwonek czaszowy, zestaw do ogrzewania podłogowego


Podziel się !