Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 
Sól kamienna FHU Wejsspol

Firma Handlowo Usługowa "WEJSSPOL" jest profesjonalnym dystrybutorem różnych rodzajów soli. Oferuje produkty solne tylko sprawdzone i najwyższej jakości, cieszące się popularnością wśród Klientów i mające pozytywną opinię na rynku.

Produkty "WEJSSPOL" to: Sól w  kuchni  w tym sól kamienna spożywcza, sól warzona spożywcza jodowana, sól warzona spożywcza. Sól do produkcji żywności w tym sól kamienna spożywcza, sól warzona spożywcza, peklosól azotynowa. Sól dla rolnictwa w tym sól kamienna paszowa, sól warzona paszowa, lizawki solne Lisal, lizawki solne Lisal M, lizawki solne Multi Lisal SE, lizawki solne Multi Lisal K, kruchy solne. Sól dla przemysłu w tym sól dla przemysłu chemicznego, sól kąpielowa do spa miód i mleko, sól kąpielowa do spa poziomka, sól kąpielowa do spa zielona herbata, sól kąpielowa do spa lawenda. Sól do uzdatniania wody w tym tabletki solne, granulat solny oraz krystaliczna sól kamienna do zmywarek. Wśród oferowanych przez "WEJSSPOL" produktów znajduje się również sól drogowa, która jest niezbędnym elementem do utrzymania czystości chodników oraz ulic w czasie zimy.

Firma Handlowo Usługowa "WEJSSPOL" podchodzi do każdego zamówienia indywidualnie ponieważ potrzeby i oczekiwania Klientów są różne, służy profesjonalną pomocą, fachowo doradza przy wyborze produktu, a wybrane produkty o wysokiej jakości dostarcza na czas. W przypadku gdy Klienci oczekują konkretnych rozwiązań lub typów  Firma jest otwarta na modyfikację zamówienia. "WEJSSPOL" na bieżąco kontroluje i sprawdza przechowywane produkty aby zachowały swoje właściwości. "WEJSSPOL" to solidna Firma godna polecenia.


Wejsspol logo

Firma: Firma Handlowo Usługowa "WEJSSPOL"

Adres: ul. T. Kościuszki 48A, 62-635 Przedecz

Strona www: http://wejsspol. pl

Tagi: sprzedaż soli kamiennej, sól kamienna spożywcza, sól kamienna spożywcza sprzedaż


Podziel się !