Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 
Eleganckie łóżka do sypialni

Wybór eleganckiego łóżka do sypialni zazwyczaj nie jest łatwy. Głównie ze względu na to, że jest to inwestycja na kilka lat i często mamy problem z podjęciem dobrej decyzji. Łóżko jest kluczowym elementem sypialni, dlatego komfort powinien iść w parze zarówno z wygodą, jak i wyglądem.


Łóżka do sypialni

Sen jest jednym z najważniejszych elementów koniecznych do prawidłowego funkcjonowania człowieka, a także jego zdrowia. Wybór łóżka jest priorytetem w zapewnieniu sobie komfortu odpoczynku. Idealne łóżko sypialniane musi spełniać kilka podstawowych cech. Przede wszystkim musi być wygodne i posiadać odpowiednią wielkość. Ważne jest również to, by łóżko było ładne i pasowało zarówno do aranżacji sypialni, jak i jej stylu.


Jak wybrać idealnie łóżko do sypialni?

Przede wszystkim łóżko powinno zapewniać komfort oraz wygodę. Wybierając eleganckie łóżko do sypialni, warto rozważyć kilka podstawowych aspektów. Ogromną rolę w tym, jak się wysypiamy, odgrywa samo łóżko, a w tym stelaż. Stelaż powinien być dostosowany do użytkowników oraz ich wagi i wzrostu. Łóżka dwuosobowe powinny mieć minimalny wymiar 160 cm/200 cm, a jednoosobowe 90 cm/200 cm. Są to wymiary, które mają zapewnić użytkownikowi lub użytkownikom wystarczający komfort i wygodę. Wybór idealnego, eleganckiego łóżka nie powinien ograniczać się do wymiarów. Równie ważne jest obicie łóżka i jego kolorystyka. Decydując się na jeden kolor, warto pomyśleć o ewentualnych zmianach w pomieszczeniu. Jeśli szybko się nudzimy i często potrzebujemy zmian w otoczeniu, warto wybrać neutralne kolory obicia łóżka, tak by łatwo dopasowywały się do zmian we wnętrzu sypialni. Warto wybrać kolor, który nam się podoba i z którym będziemy czuć się dobrze. To bardzo ważne, ponieważ to właśnie w sypialni i łóżku spędzamy 1/3 swojego życia.


Eleganckie łóżka do sypialni, które dopasuje się do każdego wnętrza

Tak naprawdę nie ma nic lepszego niż wczołganie się do łóżka po długim, ciężkim dniu.Sypialnia jest naszą osobistą przestrzenią, którą powinniśmy się cieszyć i czuć się w niej zrelaksowani. Dodatkowo powinna być urządzona stylowo i sprzyjać jak najbardziej wygodnemu spaniu.

Kolekcja eleganckich, luksusowych łóżek BERKE łączy w sobie wygodę, piękno i praktyczność — wszystko to zostało zaprojektowane z myślą o Tobie, dzięki czemu powstało kilka modeli idealnych łóżek do spania. Ta wspaniała kolekcja obejmuje wyjątkowe łóżka, w różnych stylach. Wszystkie typy łóżek posiadają szerokie drewniane oraz tapicerowane panele, oferujące głębię i fakturę. Obicia tapicerowane łóżek dostępne są w różnych kolorach, dzięki czemu doskonale dopasują się do różnych przestrzeni oferując Twojemu ciału najwyższy komfort!

Stylowe i designerskie łóżka do sypialni BERKE stworzą niepowtarzalną tożsamość w każdej sypialni. Nowoczesność, elegancja oraz ponadczasowość. To wszystko może iść ze sobą w parze, w efekcie dając modele łóżek, które pasują do każdej przestrzeni. BERKE tworzy projekty łóżek na miarę każdej sypialni. Moda zmienia się dynamicznie, upodobania również. Posiadając w swojej sypialni tak uniwersalne, a zarazem eleganckie łóżko możemy często zmieniać wystrój tej przestrzeni, a łóżko zawsze będzie się idealnie wkomponowywać.


Najciekawsze modele łóżek BERKE

Łóżka BERKE to kwintesencja elegancji oraz minimalizmu zamknięta w kilku kawałkach najlepszej jakości drewna, oraz pod miękkim, bardzo wygodnym materacem. Meble te zaprojektowane zostały z myślą o konsumentach, a także ich dynamicznie zmieniających się upodobaniach. Szeroki wybór eleganckich łóżek o nowoczesnym wyglądzie, a jednocześnie wyjątkowej funkcjonalności to właśnie BERKE. Najciekawsze modele z oferty to:


  • Łóżka Angel

Model Angel to wyjątkowe designerskie łóżko, które idealnie sprawdzi się w każdej przestrzeni. Ten model wyróżnia się przede wszystkim trapezowym wezgłowiem dodającym temu meblowi bardzo eleganckiego charakteru. W ofercie tego modelu są dwie wersje. Pierwsza to Angel.SOFT – składająca się z tapicerowanej ramy, z pojemnikiem na pościel lub bez oraz z dębowymi nóżkami. Model Angel.WOOD składa się z dębowej ramy, pojemnika na pościel oraz dębowych nóżek.

Łóżko Angel z pojemnikiem na pościel
Łóżko Angel z pojemnikiem na pościel

  • Łóżka Con

Linia łóżek Con to propozycja dla osób, które cenią sobie komfort oraz wygodę. Con to szerokie łóżko posiadające na całej swojej szerokości miękkie i idealnie wyprofilowane wezgłowie. Ten model szczególnie sprawdzi się w dużych sypialniach, ponieważ wygląda bardzo masywnie. Model tego łóżka posiada dwie wersje — Con.SOFT — składającą się z tapicerowanej ramy, pojemnika na pościel (możliwość rezygnacji) oraz dębowych łóżek. Model Con.WOOD od Con.SOFT wyróżnia drewniana rama, dzięki niej łóżko wygląda bardziej surowo, jednak możliwość wybrania koloru wezgłowia doda temu meblowi eleganckiego charakteru.

Łóżko Con z pojemnikiem
Łóżko Con z pojemnikiem

  • Łóżka Flat

Model Flat to najbardziej minimalistyczna opcja z proponowanych łóżek. Flat to linia łóżek bez wezgłowia. Model ten idealnie łączy funkcjonalność z nowoczesnością. To łóżko doskonale sprawdzi się w małych pomieszczeniach, gdzie nie ma miejsca na tradycyjny zagłówek. Jest to również fantastyczne rozwiązanie dla klientów, którzy mają ciekawy pomysł na aranżację swojej sypialni i na ścianie mają w planach umieszczenie paneli ściennych.

Łóżko Flat Soft z pojemnikiem
Łóżko Flat Soft z pojemnikiem

  • Łóżka Lucky

Linia łóżek Lucky to wyjątkowe i niespotykane modele łóżek, które z pewnością zaskoczą niejedną osobę. Model Lucky charakteryzuje się bardzo wysokim wezgłowiem oraz wysokimi nóżkami. Dodatkowo ten model posiada zarówno po prawej, jak i lewej stronie mniejsze zagłówki. To łóżko idealnie łączy funkcjonalność z nowoczesnością. Dzięki przedłużeniu wezgłowia poduszki nie mają prawa spaść z łóżka.

Łóżko Lucky Soft
Łóżko Lucky Soft

  • Łóżka More

Model More charakteryzuje się grubym, 14 cm wezgłowiem, które dodatkowo jest obite. Wezgłowie jest bardzo miękkie, dzięki czemu zapewnia komfort podczas snu. Model More posiada dwie wersje More.SOFT charakteryzujący się tapicerowaną ramą, pojemnikiem na pościel oraz dębowymi nóżkami, a także model More.WOOD składający się z dębowej ramy, pojemnika na pościel oraz dębowych nóżek.

Łóżko More z pojemnikiem na pościel
Łóżko More z pojemnikiem na pościel

  • Łóżka Slim

Wersja Slim to propozycja eleganckiego łóżka posiadającego tapicerowane, cienkie na 4 cm wezgłowie. Dzięki swojemu szerokiemu, ale cienkiemu wezgłowiu łóżko nie wygląda masywnie, co sprawia, że doskonale dopasuje się do każdej sypialni, nawet tej najmniejszej.

Łóżko Slim wood
Łóżko Slim wood
Podziel się !

Twoja piękna kuchnia