Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
Wynajem busa z kierowcą w Poznaniu do różnych celów

Firma zajmująca się przewozem osób świadczy wynajem busa z kierowcą w Poznaniu. Dzięki skoordynowanej pracy swoich pracowników, a także uzupełnieniu floty wysokiej, jakości niezawodnymi modelami pojazdów zyskała nieskazitelną reputację wśród swoich klientów. To stwierdzenie potwierdzają stale rosnące zamówienia na wynajem busów, autokarów i minivanów o różnych pojemnościach. Obecnie Hera-Trans może zaoferować swoim klientom kilka opcji transportu, wśród których na pewno znajdą idealne dopasowanie do ich budżetu i ogólnych wymagań.

Wynajem busa z kierowcą w Poznaniu do celów turystycznych

Pasja do podróży żyje w każdym człowieku, więc nie dziwi fakt, że liczba turystów stale rośnie. Naturalnie ten niuans prowokuje rozwój nowych technologii, zaprojektowanych na długie podróże. Zmiany oczywiście wpłynęły również na flotę pojazdów, która z roku na rok jest coraz lepsza. Najważniejszą rzeczą, która wpływa na wybór samochodu turystycznego, jest oczywiście liczba podróżnych, którzy wyrazili chęć wzięcia udziału w wycieczce. Dla większej wygody wynajem busa z kierowcą w Poznaniu może posiadać następujące dane dotyczące pojemności najbardziej popularnych modeli busów:

 • Mercedes-Benz Cuby Sprinter 519 CDI - ilość miejsc 20+1 lub
 • Mercedes-Benz printer 519 CDI - ilość miejsc 23+1

Obydwa busy posiadają wyposażenie: TV DVD, klimatyzacja, indywidualne nawiewy i oświetlenie, fotele turystyczne.

Gdzie zarezerwować wynajem busa z kierowcą na wycieczkę po mieście?

Aby skorzystać z usług profesjonalnej firmy przewozowej warto skontaktować się z firmą transportową Hera-Trans w Poznaniu, która dzięki uczciwej pracy zdobyła nienaganną reputację wśród klientów. Podczas współpracy z taką firmą pozwala uzyskać:

 • Wyczerpujące porady we wszystkich interesujących kwestiach.
 • Wsparcie na wszystkich etapach wynajmu busa w Poznaniu z kierowcą.
 • Wysokiej, jakości i niezawodne busy, podróż, podczas której klienci odczują czystą przyjemność.

Wynajem busa z kierowcą Poznań – usługa

W dobie szybkiego rozwoju gospodarczego coraz więcej osób z różnych branży wyjeżdża w podróż służbową. Oczywiście podczas takich wyjazdów nie da się obejść bez reprezentacyjnego samochodu, za pomocą, którego można zwiększyć jakość swojego pobytu w tym lub innym mieście. Z tego powodu Hera-Trans wprowadziła usługę w zakresie wynajmu busa z kierowcą, którą można zamówić zarówno osobiście odwiedzając biuro firmy, telefonicznie, jak i online.

Wynajem busa z kierowcą w Poznaniu daje możliwość zorganizowania:

 • Spotkanie gości VIP, partnerów biznesowych
 • Wynajęcie samochodu na wesele
 • Przewóz ze stacji kolejowej, dworca autobusowego i lotniska
 • Wycieczka po mieście
 • Podróż poza miasto
 • Zwiedzanie miasta Poznań i okolic lub wyznaczenie innej trasy
 • Przewóz pracowników danej firmy do jej siedziby, wyjazdy firmowe na różne imprezy, spotkania partnerów biznesowych.
 • Przewóz dzieci do szkoły i na zajęcia pozalekcyjne.

Konstrukcja w/w busów odzwierciedla niezależność, moc, a zarazem elegancję, dzięki czemu każdy kilometr w tym samochodzie daje dużo żywych wrażeń. Najwyższy komfort podczas długich podróży zapewniają: wygodne fotele i nowy automatyczny system klimatyzacji. Jeśli więc klienci lub ich goście chcą szybko i wygodnie poruszać się po mieście podczas wizyty w Poznaniu, trzeba skontaktować się z pracownikami HERA-TRANS. Menadżer opracuje ofertę wynajmu busa, która będzie dopasowana do budżet, wymagań i życzeń klienta.

Bezpieczeństwo

Wszystkie busy spełniają wymogi w zakresie transportu zorganizowanych grup zarówno dzieci jak i osób dorosłych, w tym w sprawie bezpieczeństwa. Dostępność certyfikatów zgodności dla świadczenia różnego rodzaju usług transportu pasażerskiego, w tym zorganizowanych grup dzieci. Fotele pasażerskie wyposażone w pasy bezpieczeństwa. Kierowca zachowuje bezpieczną prędkość. Pojazdy wyposażone są w klimatyzację i ogrzewanie, w system audio-wideo i wewnętrzny głośnik (mikrofon). Wszystkie busy są wyposażone w tachometry i system nawigacji.

Podziel się !